מזרח תיכון חכם Smart Middle East חיסול בצמרת אסד בסוריה – רדיו קול הים האדום 19.7.12

חיסול בצמרת אסד בסוריה – רדיו קול הים האדום 19.7.12

זה הולך ומתקרב לאסאד עצמו?! זה דרמטי, חיסול במעגל הפנימי בחדר דייונים עם בכירי השרים במעגל הראשון, יש לזה השלכות עצומות.

ההשלכות: גורמים המודיעין חייבים לצמצם את מעגל האבטחה, אסאד ואחיו מבודדים, האנשים שסביבו נכנסים לסוג של עוצר והצבא הסורי לא יכול להישאר בערי הספר, אחרי פיגוע כזה יש הרבה עריקות. עכשיו הם צריכים לעבות את ההגנה בתוך דמשק ומשמע סוריה באופן רשמי מפסיקה לתפקד כמדינה וגם הצבא מפסיק לתפקד.

המורדים היו בכל סוריה והצבא נלחם בכל סוריה. בנפילת המעגל הראשון הצבא מתכנס ומפקיר את כל ערי השדה ולפיכך מגיעים לתוך הקץ.

 

מדינת ישראל עוקבת אחרי כל האתרים עם נשק אסטרטגי, גם אחרי גורמים איראנים וחיזבאללה בתוך סוריה שיכולים להשתלט על המאגרים הללו, אחרי החיסול ראינו שאסאד נעלם ועכשיו צריך לבדוק שלא מתבצע שינוי הנהגה בלתי הפיך.

 

מאתמול ברוסיה ובסין יפסיקו להיות פרו אסאד בצורה אוטומטית. גם הם מבינים כשבתוך המעגל הפנימי מישהו הצליח להכניס פצצה זה אומר שמעגל הנאמנות נפרץ ומבינים שזה מאוד דרמטי.

 

העולם הערבי לא ישכחו את השנה וחצי האחרונה ואת הקושי שמשפחת אסאד שלטו בסוריה ולפיכך העלאווים ותומכי אסאד בסכנה גדולה.

 

פגיעה אנושה בצמרת הביטחונית של נשיא סוריה: לחימה חסרת תקדים של 4 ימים בדמשק הגיעה לשיא, כששומר ראש במעגל הפנימי של אסד פוצץ מטען בישיבה ביטחונית. שר ההגנה ראג'יחה, יד ימינו של אסד אסף שווקאת ושר ההגנה לשעבר טורקמני נהרגו. דיווח: שר הפנים וראש המודיעין נפצעו Ynet

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים